Konrad Kaczyński

Konrad Kaczyński_full

Adwokat

Z kancelarią związany od 2020 roku. Specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym materialnym (prawo materialne oraz procesowe, w tym postępowanie gospodarcze) oraz prawie administracyjnym w szczególności przed organami nadzoru budowalnego.  Świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom m.in. z branży budowlanej, obrotu nieruchomościami, medycznej, influencer marketingu, IT oraz najmu komercyjnego. W ramach świadczonych usług przygotowuje i negocjuje umowy, reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach sądowych oraz doradza spółkom w prowadzonej przez nich bieżącej działalności gospodarczej.

Swoje ostatnie doświadczenie zdobywał jako in-house w spółce zajmującej się ochroną praw pasażerów. Koordynował pracami zespołu pre-litigation w dziale prawnym, a także prowadził negocjacje z przewoźnikami lotniczymi oraz reprezentował spółkę przed sądami w postępowaniach o zapłatę odszkodowania.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od września 2022 r. adwokat – członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

W wolnym czasie uprawia sport, gotuje oraz podróżuje. Jest miłośnikiem skandynawskiego klimatu i krajobrazów.