Kamil Rudol

Adwokat / mediator

Z Kancelarią związany od 2016 roku. Specjalizuje się w prawie administracyjnym oraz gospodarczym.  Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w renomowanych, międzynarodowych kancelariach prawniczych, w których zajmował się między innymi zagadnieniami obrotu nieruchomościami, prawem budowlanym, oraz obsługą spółek prawa handlowego.  Prowadził także wykłady z zakresu prawa pracy oraz prawa gospodarczego.

Z wynikiem bardzo dobrym ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego współtworzony przez University of Florida i Uniwersytet Warszawski. W latach 2012/2013 był ponadto stypendystą programu Erasmus w Dublin City University, zaś od roku 2016 jest beneficjentem stypendium dla najlepszych doktorantów Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (INP PAN), w którym przygotowuje rozprawę doktorską.

Jest adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Jest również Członkiem Rady Naukowej INP PAN, Wiceprzewodniczącym Zarządu Doktorantów INP PAN oraz Członkiem Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Aktywnie działa na rzecz rozwoju nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce, uczestnicząc mn. w przygotowywaniu doktoranckich założeń do ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym (ustawa 2.0.) oraz opiniując projekty aktów normatywnych z ramienia Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

W wolnych chwilach uprawia sport, w szczególności tenis, żeglarstwo oraz snowboard. Gra także na fortepianie. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym językiem niemieckim.