Julia Wiktorowska

Aplikant adwokacki

Z Kancelarią związana od 2021 roku. Specjalizuje się w dziedzinie prawa karnego materialnego, procesowego oraz prawa karnego wykonawczego.
W kręgu jej zainteresowań pozostaje także prawo medyczne.

Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w 2019 r. obroniła pracę magisterską z zakresu prawa pracy pisaną pod kierownictwem prof. Małgorzaty Gersdorf. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w warszawskich kancelariach prawniczych, które specjalizowały się głównie w dziedzinach prawa karnego, cywilnego, handlowego oraz prawa nieruchomości.

Od 2020 roku aplikant adwokacki, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. W trakcie odbywanej aplikacji uczestniczyła w akcji pro bono zorganizowanej przez Okręgową Radę Adwokacką we współpracy z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie „Adwokaci dla medyków”, w której udzielała bezpłatnej pomocy prawnej lekarzom oraz pracownikom służby zdrowia.
Obecnie aktywny członek Samorządu Aplikantów Adwokackich.

Biegle posługuje się językiem angielskim oraz językiem rosyjskim.
Prywatnie wielokrotna medalistka gimnastyki artystycznej. W wolnym czasie miłośniczka uprawiania sportu, dalekich podróży, pasjonatka psychologii oraz architektury wnętrz.