07.01.2020

Adwokat Jacek Dubois na konferencji prasowej Marszałka Senatu

Marszałek Senatu Pan Tomasz Grodzki na konferencji prasowej w dniu 7 stycznia 2020 r. ponownie zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek, będąc lekarzem, brał łapówki. Odtworzył też nagranie z relacją jego pacjenta, który twierdzi, że składano mu oferty finansowe za to, by go oczernić. Tomasz Grodzki na tym nie poprzestał, zadeklarował, że jest jeszcze dwoje takich pacjentów, którzy chcą zachować anonimowość. – Szantażowano ich, że ich firmy mogą mieć kłopoty, jeżeli nie zeznają przeciwko mnie – mówił marszałek Senatu.

Pełnomocnik Marszałka Senatu, Jacek Dubois, zapowiedział, że spotkają się w sądzie z “oszczercami”, czyli przedstawicielami mediów, propagujących takie rewelacje na temat Marszałka Grodzkiego. Adw. Jacek Dubois wymieniał z imienia i nazwiska, którzy dziennikarze zostaną pozwani.

“Spotkamy się w sądzie ze wszystkimi, którzy rozpowszechniają oszczerstwa przeciwko Grodzkiemu. Wszystkie oskarżenia są anonimowe, a są powielane przez media publiczne wbrew prawu prasowemu” – mówił mec. Dubois.

Więcej tu:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25572295,grodzki-odpowiada-na-oskarzenia-o-lapowki-jego-pacjent-mial.html

CZYTAJ DALEJ >